Stroj na točenou zmrzlinu  STOELTING SGU431 to je nejlepší volba na trhu. Tovární určení stroje pro výrobu točené zmrzliny a unikátní technologie zaručují perfektní výkonnost. 

STOELTING SGU431 snadno vyrábí točenou zmrzlinu jednu za druhou.

Dodatečné informace

STOELTING SGU431 - nejlepší stroj na TOČENOU zmrzlinu

Nejvýkonnější stroj na trhu. Vyrábí zmrzlinu v cyklu jednu za druhou, čímž umožňuje nepřetržitý prodej dokonce v nejfrekventovanějších měsících. 

Velkou výkonnost stroj STOELTING vděčí továrnímu určení pro výrobu točené zmrzliny (tvrdé, silně zmrazené zmrzliny, úplně zbavené vzduchu). Americký výrobek, konstruovaný v USA. Nevyžaduje žádné změny a úpravy.
 

Nejnovější technologie dostupná pouze ve strojích STOELTING:

 1. Freonový plášť - způsobí volný průtok freonu (mrazícího plynu) uvnitř stěn válce, čímž zajišťuje maximální přenos energie na ledovou hmotu.
   
 2. Nože na pružinách - zaručují 100% nepřetržitou výkonnosti mrazícího stroje. Vždy účinně sbírají ledovou hmotu ze stěn válce, nedovolí jeho zadírání, což je barierou při zmrazování zmrzliny a snižuje to výkonnost stroje v případě fronty zájemců o zmrzlinu.
   
 3. Předcházení chybám personálu - stroj je vybaven řadou ochran, které zamezují provedení chyby nebo opomenutí pracovníky: kontrola hustoty zmrzliny, samočinně vracející se výrobní páky, automatické přepojování do režimu nočního provozu, a jiné. Díky tomu získáváte jistotu provozu stroje přes celou sezonu. Od nynějška se zabýváte pouze zisky.
   
 4. Snadná obsluha v polštině - velký displej jasným a srozumitelným způsobem zobrazuje aktuální stav a režim provozu stroje. 
   
 5. Vysokotlaká doprava směsi - jediný způsob dopravy směsi určený pro točenou zmrzlinu. Bezobslužný systém, zbavený zavzdušňovacích (peristaltických) pump zaručuje vyloučení vzduchu ze směsi. Připojení nádrží naplněných ledovou směsí, namísto vyprázdněných, je velmi jednoduché a zabírá necelých 30 sekund!
   
 6. Vírové agregáty - technologie Scroll od firmy Copeland známé v chladírenství jsou nejvýkonnějšími agregáty používanými ve zmrzlinových strojích. Vyznačují se větší účinnosti a nižší hlučnosti.
   
 7. Dva nezávislé stroje v jednom - STOELTING SGU431 to jsou opravdu dva zmrzlinové stroje uzavřené ve jednou společném plášti. Každá ze stran (příchutí zmrzliny) ve stroji je nezávislá na druhé, což zaručuje výjimečně vysokou jistotu činnosti.

 

Stroj vyrábí tři příchutě zmrzliny: dvě základní + míchanou

Nejdůležitější vlastností stroje STOELTING SGU431:

Vydělávejte hodně! 

 

počet příchutí:

2 + mix

výkonnost:

180 l/h

objem nádrží:

2 x 18 l

chlazení:

voda nebo vzduch

napájení:

400V / 50Hz / 3F

výkon:

6,5 kW

rozměry (šíř./hl./výš.):

680/100/1710 nebo 1750 mm

váha:

344 kg